Газодинамічний зрівноважений міст для одержання дроселів з рівними опорами

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Оцінено чутливість газодинамічного зрівноваженого моста до зміни довжини капілярного дроселя, включеного в одне із плечей. Показана можливість оптимізації моста за критерієм мінімуму похибки одержання дроселів з рівними опорами. In the article gas-dynamic balanced bridge sensitivity over change of capillary throttle length, included in one of bridge arm is estimated and possibility of bridge optimization to criterion of error minimum receiving of throttles with equal resistances is considered.

капілярний дросель, зрівноважений міст

Ділай І.В. Газодинамічний зрівноважений міст для одержання дроселів з рівними опорами / І. В. Ділай, З. М. Теплюх // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2008. – № 617 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. – С. 183–189. – Бібліографія: 13 назв.