Дозування сипких продуктів

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто проблему розширення технологічних можливостей пакувального обладнання шляхом використання дозуючих пристроїв з можливістю регулювання об’ємів мірних ємностей в широких діапазонах
A problem of expansion of technological possibilities of packing equipment is considered in article, by the use of dosing devices with possibility of adjusting a volume of measured capacity in the wide range.

Боровець В. М. Дозування сипких продуктів / В. М. Боровець, А. Л. Беспалов, В. С. Шенбор // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 535 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні і приладобудуванні. — С. 18–21. — (Моделювання та оптимізація виробничих процесів).

Endorsement

Review