До історії бібліотечної справи на західноукраїнських землях у ХІ - поч. ХХ ст.

Видавництво Львівської політехніки

У статті подається короткий огляд розгортання бібліотечної інфраструктури на західноукраїнських землях з ХІ ст. до 1939 року: від монастирських книгозбірень до бібліотек вагомих інституцій в контексті історичного розвитку цих земель. The article gives a brief overview of the library infrastructure deployment at the West of Ukraine since XIth till 1939: from monastic libraries to libraries of important institutions in the context of the historical development of these lands.

бібліотека, історія бібліотечної справи на західноукраїнських землях, library, history of libraries at the West of Ukraine

Кунанець Н. До історії бібліотечної справи на західноукраїнських землях у ХІ - поч. ХХ ст. / Н. Кунанець // Сучасні проблеми діяльності бібліотеки в умовах інформаційного суспільства : матеріали третьої науково-практичної конференції, 29 вересня 2011 року, Львів / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет «Львівська політехніка», Науково-технічна бібліотека ; [редколегія: О. В. Шишка, Н. Е. Кунанець, Д. О. Тарасов, І. О. Бєлоус, Р. С. Самотий, А. І. Андрухів]. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – С. 81-106. - Бібліографія: 121 назва.