Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто перспективні програмно-апаратні рішення та елементну базу, використання яких при побудові реографічних комплексів дає змогу розширити функціональні можливості апаратури, підвищити якість реєстрації реограм та достовірність результатів обстеження. The perspective hardware-software decisions and element base consider in work, use of which in case of construction of reographics complexes enables to broaden functional possibilities of apparatus, to promote quality of registration of rheograms and inspection results authenticity.

програмно-апаратні рішення, елементна база, hardware-software decisions, element base

Совин Я. Р. Застосування засобів цифрового оброблення сигналів у сучасних реографічних комплексах / Я. Р. Совин, В. В. Хома, І. Я. Тишик // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 639 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 3–12. – Бібліографія: 10 назв.

Endorsement

Review