Видавництво Львівської політехніки

У роботі досліджуються окремі аспекти філософії Платона та неоплатоніків і окреслюються моменти їх поєднання з богословсько-естетичною традицією та духовними практиками східного християнства. Аналізуються ключові елементи цієї взаємодії. In this article the author discusses some aspects of the philosophy of Plato and Neo-Platonism, and the elements of their combination with theological and aesthetic traditions and spiritual practices of Eastern Christianity. Also the author analyzes the key elements of this interaction.

ісихазм, християнський містицизм, образ, ідея, християнська культура, східнохристиянське богослов’я, Christian mystics, Christian culture, Eastern Christian Theology, idea, icon

Матицин О. Спадковість сприйняття трансцендентного в контексті cхіднохристиянської богословсько-естетичної традиції, платонізму і неоплатонізму / Олексій Матицин // На шляху до синтезу філософії, науки та релігії : матеріали IV Всеукраїнської науково-практичної конференції "Людина. Всесвіт. Абсолют. Класичний, некласичний, постнекласичний та езотеричний підходи", 19–20 квітня 2013 року / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра філософії, Громадське об’єднання "Сходження". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. – С. 163–170. – Бібліографія: 11 назв.