Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

У статті розглянута можливість забезпечення неперервності електропостачання механізмів власних потреб блока АЕС з АСТГ в аварійних режимах при роботі генератора в асинхронному режимі. In work the possibility of maintenance of reliability of power supply of mechanisms of own needs of the Nuclear power plant unit with doubly-fed wound rotor generator in emergencies for want of to work of the generator in an asynchronous mode is considered.

Міняйло О. С. Можливість використання вибігу АСТГ в асинхронному режимі для аврійного розхолодження реактора блока АЕС / О. С. Міняйло, К. Б. Покровський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 418 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 123-127. – Бібліографія: 4 назви.