Проаналізовано становище населення Галичини у 1914–1916 рр. і репресивні акції австрійської влади щодо українців краю у перші роки світової війни. In clause the rule of the population Galicia in 1914–1916 and repressive actions of the Austrian authorities in relation to ukrainian of territory per the first years of world war is analysed.

Мазур О. Я. Українське населення Галичини на початку Першої світової війни: репресивні акції австрійської влади / О. Я. Мазур, О. М. Сухий // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 408 : Держава та армія. – С. 73–78. – Бібліографія: 24 назви.