Виконано поверхневу візуалізацію опливання систем з двох, трьох і чотирьох циліндрів. Візуалізація показала форму ділянок відривань та процеси інтерференції, які виникали в них, для геометрично різних конфігурацій систем циліндрів і завдяки цьому дала можливість інтерпретації досліджуваних явищ з метою використання в практиці проектування аналогічних конструкцій. У всіх досліджуваних системах спостерігалося явище гідродинамічної інтерференції колових циліндрів, яке впливало на вигляд візуалізації. Superficial visualization of a flow of systems from two, three and four cylinders is executed. Visualization has shown form of areas of failure and processes of an interference which arose in them for vectorially different configurations of systems of cylinders, and due to this has enabled interpretation of the investigated phenomena with the purpose of use in practice of designing of similar designs. In all researched systems the phenomenon of a hydrodynamical interference of circular cylinders which influenced a kind of visualization was observed.

Кінаш Р. І. Візуалізація явища гідродинамічної інтерференції під час опливання в'язки колових циліндрів / Р. І. Кінаш, О. Є. Копилов // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 520 : Теорія і практика будівництва. – С. 101–106. – Бібліографія: 4 назви.