2020-01-22

Видавництво Львівської політехніки
Lviv Politechnic Publishing House

Описано життєвий шлях, професійну та наукову діяльність відомого українського геодезиста - Ладана Олександра Феодосійовича (1952-2020). Особливу увагу звернено на його діяльність на посаді директора Інституту “Укргеоінформ” ім. А. В. Шаха.
The life path, professional and scientific activity of the famous Ukrainian surveyor - Ladan Oleksandr Feodosiyovych (1952-2020) are described. Particular attention was paid to his activities as director of the institute “Ukrgeoinform” A. V. Chess.

Бондар А. Пам’яті Олександра Феодосійовича Ладана -видатного фахівця і талановитого керівника в геодезичній галузі / А. Бондар, Б. Лепетюк, І. Тревого // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2020. — Том 2(40). — С. 21–22.