Застосування нових технологій при формуванні інформаційної системи менеджменту

Ґрунтовно проаналізовано особливості динаміки зростання потужностей інформаційних технологій в системі менеджменту організацій. Пропонуються практичні рекомендації для формування стратегії управління організаціями в галузі нових інформаційних технологій. The reasonable analysis of dynamics features of information technologies potencies increase in a organizations management system is resulted. The practical recommendations for forming the strategy of organizations management are offered in the field of new information technologies.

Петрович Й. М. Застосування нових технологій при формуванні інформаційної системи менеджменту / Й. М. Петрович, І. І. Новаківський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 391 : Проблеми економіки та управління. – С. 153–157. – Бібліографія: 2 назви.