Модель самофінансування підприємства в умовах нестабільного фінансового стану

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто динамічну модель самофінансування підприємства в умовах запізнення надходження виручки у поєднанні з можливим раціональним механізмом управління запасами виробничого об’єкта на базі часових параметричних рівнянь. Оптимізація розміру запасів дає змогу досягти збалансованості між виручкою від реалізації і постійними витратами, що пришвидшує надходження коштів на внутрішні потреби підприємства і підвищує ефективність підприємницької діяльності. The dynamic model of self-financing of the plant is considered which is implemented on condition that a delay of the receiving profit takes place in a combination with the possible rational mechanism of reserves control of industrial object on the basis of the time parametric equations. The optimization of value of stocks allows to achieve balance between the proceeds from realization and constant expenses, that has accelerated process receiving of money resources on the internal purposes of the enterprise and has raised efficiency of its activity.

Хома І. Б. Модель самофінансування підприємства в умовах нестабільного фінансового стану / І. Б. Хома // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 554 : Проблеми економіки та управління. – С. 40–46. – Бібліографія: 4 назви.