Кручення як технологічний чинник зміцнення пружних деталей машин

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Узагальнено закономірності зміцнення деталей машин, які працюють в умовах циклічного навантаження крученням. Кручення як вид навантаження знаходить своє застосування як дієвий спосіб підвищення довговічності торсіонів шляхом холодного нагартовування в поєднанні з обкочуванням і деформаційним старінням.
Conformities to the law of strengthening details of machines that work in the conditions of the cyclic loading to twisting are generalized. Twisting, as a type of loading, finds its application as an effective method of rise of longevity of torsion by cold hardening in combination with rolling and by the deformation senescence.

Кукляк М. Л. Кручення як технологічний чинник зміцнення пружних деталей машин / М. Л. Кукляк, Г. В. Гаврилов, Є. М. Махоркін // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 535 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні і приладобудуванні. — С. 68–76. — (Прикладні проблеми динаміки, міцності та оптимізація промислового устаткування).