Подано огляд основ теорiї проекцiйно-iтеративних методiв та загальної теорiї наближених методiв розв’язання операторних рiвнянь, створеної М. С. Курпелем (до тридцятирiччя пам’ятi Миколи Степановича Курпеля).Survey of proective-iterative methods and general theory of approximation methods of operatory equations solving, which was created by M. S. Kyrpel is discussed in this work (in honour of 30-th anniversary of Mykola Stepanovuch Kurpel’s memory).

наближенi методи, iнтегральнi рiвняння, проекцiйно-iтеративнi методи, операторнi рiвняння, approximation methods, integral equations, proective-iterative methods, operator equations

Обшта А. Ф. Метод Соколова i теорiя та застосування проекцiйно-iтеративних i двостороннiх методiв у працях М. С. Курпеля / А. Ф. Обшта, Б. А. Шувар // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 660 : Фізико-математичні науки. – С. 68–74. – Бібліографія: 27 назв.