Фінансове забезпечення розвитку соціально-культурної сфери регіону

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розвиток соціальної культурної сфери передовсім залежить від її фінансового забезпечення. Значну роль відіграє державний бюджет. Разом з тим вивчення і вдосконалення вимагають інші форми і методи фінанасування галузей освіти, культури і охорони здоров’я в кожному регіоні зокрема. The developement of social and cultural u spheres depends from the financial maintence. the main role an this way in this durection is plased a duty on the stadies budget. It is necessary to study tferent other forms to finance the branches and the healthe pratection in each region.

Римар М. В. Фінансове забезпечення розвитку соціально-культурної сфери регіону / М. В. Римар, Н. М. Кисіль // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 425 : Проблеми економіки та управління. – С. 209–214. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review