Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто колекцію праць династії Кюрі зі складу фондів Науково-технічної бібліотеки Львівської політехніки та науково-популярних видань, присвячених її життєвому та науковому шляху. Коротко охарактеризовано особливості видань. The paper exhibits collection of works of Curie dynasty that are preserved in Scientific Library of Lviv Polytechnic National University and popular science works about life and research activity of the dynasty. Peculiarities of these editions are briefly characterised.

бібліотечна колекція, наукові праці, науково-популярне видання, Марія Склодовська-Кюрі, П’єр Кюрі, Ірен Жоліо-Кюрі, Фредерік Жоліо-Кюрі, Єва Кюрі, Моріс Кюрі, Даніель Кюрі, library collection, scientific works, popular science edition, Marie Skłodowska Curie, Pierre Curie, Irène Joliot-Curie, Frédéric Joliot-Curie, Ève Curie, Maurice Curie, Daniel Curie

Карташева М. Н. Колекція наукових праць родини М. Склодовської-Кюрі та видань її біографів в НТБ Львівської політехніки / Марія Несторівна Карташева // Сучасні проблеми діяльності бібліотеки в умовах інформаційного суспільства : матеріали шостої міжнародної науково-практичної конференції, 10–11 вересня 2015 року, Львів / Національний університет «Львівська політехніка», Науково-технічна бібліотека ; [редакційна колегія: О. В. Шишка, І. О. Бєлоус, Р. С. Самотий, А. І. Андрухів]. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – С. 168–173. – Бібліографія: 22 назви.

Endorsement

Review