Інформаційні технології вимірювання залишкових знань студентів

Видавництво Львівської політехніки

У статті розглянуті питання методики вимірювання залишкових знань студентів вищих навчальних закладів з розподіленою структурою з використанням сучасних інформаційних технологій. Проаналізовано результати педагогічного експерименту, проведеного на базі НУБіП України. The questions techniques of measuring remaining knowledge of university students with use of modern information technology, the results of pedagogical experiment conducted on the basis of NUBIP of Ukraine have been considered in this article.

залишкові знання, тестування, тест, тестове завдання, система електронного тестування, платформа дистанційного навчання, відеоконференцзв’язок, remaining knowledge, test, the electronic test, platform for distance learning, video conferencing

Глазунова О. Г. Інформаційні технології вимірювання залишкових знань студентів / О. Г. Глазунова // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 3-ої Науково-практичної конференції, 8–12 жовтня 2011 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – С. 88–93. – Бібліографія: 3 назви.