Thumbnail Image

Описано історію, міжнародний досвід та сучасний стан інтелектуальних геоінформаційних систем. Запропоновано модель системи та наведено низку вимог щодо її функціонуванняThe history, intelligent experience and modern state of the intelluigent GIS are described. The model of the system is offered and the row of requirements of its functioning is listed.

Кісь Я. П. Інтелектуальні геоінформаційні системи. Міжнародний досвід та шляхи розвитку в Україні / Я. П. Кісь, Н. Б. Шаховська, О. Б. Вальчук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 621 : Інформаційні системи та мережі. – С. 139-144. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review