Теоретичні засади прогнозу ресурсу залізобетонних елементів мостів

Подано теоретичні засади моделювання життєвого циклу залізобетонних елементів мостів. Показано дві моделі деградації: детерміністична і стохастична. Розглянуто можливості наведених моделей. This paper presents an approach to the service life modelling of bridges reinforced concrete elements. Two degradation models are presented: deterministic and stochastic. The possibility of the proposed model is discussed.

життєвий цикл, прогноз життєвого циклу, залізобетонний елемент, міст, service life, service life prediction, reinforced concrete element, bridge

Лантух-Лященко А. І. Теоретичні засади прогнозу ресурсу залізобетонних елементів мостів / А. І. Лантух-Лященко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 662 : Теорія і практика будівництва. – С. 288–292. – Бібліографія: 20 назв.