Моніторингові задачі для оцінки рекреаційних територій

Наведено зміст компонент і задачі моніторингу рекреаційних територій, а також показано можливості аерокосмічних даних в оцінці просторових і часових змін на таких територіях. The paper describes components and tasks of monitoring of recreational territories; its also describes opportunities of aerial and satellite images in evaluation of dimensional changes caused by time on such territories.

Дорожинська О. О. Моніторингові задачі для оцінки рекреаційних територій / О. О. Дорожинська // Геодезія, картографія і аерофотознімання : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки України, Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор П. М. Зазуляк. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2006. – Випуск 67. – С. 60–65. – Бібліографія: 9 назв.