Розглянуто підхід до оптимізації й оцінки несучої здатності стержневих сталебетонних конструкцій прямокутного поперечного перерізу, який ґрунтується на використанні діаграм несучої здатності сталебетонних елементів.In clause the approach before optimization and an estimation of bearing ability of rod steel-concrete designs of rectangular cross-section which is based on use of diagrams of bearing ability of steel-concrete elements is considered.

оптимізація, сталебетонні конструкції, діаграми несучої здатності., optimization, steel-concrete elements, diagrams of bearing ability

Опанасенко О. В. Визначення несучої здатності сталебетонних елементів прямокутного поперечного перерізу з використанням діаграм граничних станів / О. В. Опанасенко, А. А. Петрушевська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 664 : Теорія і практика будівництва. – С. 124–127. – Бібліографія: 9 назв.