Історичні витоки формування патріотизму особистості у Збройних силах України

Розглядається патріотизм як результат рефлексії особистості до своєї нації, особливостей її ментальності, усвідомлення своєї культури, які визначають національний ідеал. The article the considers national consciousness as a result of reflection of personality to the nation, as a result of awareness of national root, history, culture, its originality, features of mentality of the family, nation, their virtues and costs which determine a national ideal.

Романовський Я. Я. Історичні витоки формування патріотизму особистості у Збройних силах України / Я. Я. Романовський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 634 : Держава та армія. – С. 180–187. – Бібліографія: 22 назви.