Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Пропонуються аспекти корекції методичної похибки під час вимірювання температурного поля великогабаритних об’єктів у робочій зоні промислового виробництва. Предлагаются аспекты коррекции методической погрешности при измерении температурного поля крупногабаритных объектов в рабочей зоне промышленного производства. The aspects of correction of methodical error are tendered at measurement of a temperature field of bulky objects in a working area of a commercial production.

Гоц Н. Вплив середовища на поширення випромінення при контролюванні пірометром великогабаритних об’єктів / Наталія Гоц, Богдан Гриневич // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2003. – Випуск 62. – С. 64–72. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review