Thumbnail Image

Описано технологію керування контентом корпорації ECM та запропоновано способи її використання для аналізу туристичної галузі. In the article technology of content corporation management ECM is described and the ways of its use are offered for the analysis of tourist industry.

керування контентом, корпоративні дані, простір даних, сховище даних, туристична галузь, content management, corporation content, dataspase, dataware, tourist industry

Стратегічна концепція технології керування корпоративними даними в туризмі як управління неструктурованою корпоративною інформацією / Н. Б. Шаховська, Я. І. Виклюк, Д. І. Угрин, Я. П. Кісь // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 653 : Інформаційні системи та мережі. – С. 207-214. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review