Метрологічний стенд

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Описано метод створення високооднорідного електричного поля у морській воді та інших електролітах, показано реалізацію за його допомогою метрологічного стенда для метрологічної атестації та повірки сенсорів електричного поля. Рассматривается метод создания высокооднородного электрического поля в морской воде и других электролитах, показана реализация с его помощью метрологического стенда для метрологической аттестации и поверки датчиков электрического поля. The article deal with the method and devises for examination of the electric field sensors for the inwestigation in the dip sea.

Сопрунюк П. Метрологічний стенд / Петро Сопрунюк, Володимир Юзевич, Ярослав Підгірняк // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2000. – Випуск 57. – С. 120–125. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review