Дослідження термоелектричного матеріалу ZrNi(1-X)FeXSn

Thumbnail Image

Досліджені температурні та концентраційні залежності питомого опору, коефіцієнта термо-ЕРС, магнетної сприйнятливості, а також енергетичні характеристики ZrNi(1-x)FexSn у діапазонах, Т = 80 ? 380 К, х = 0 ? 0,12. Встановлено температурні залежності термо-ЕРС термоелектричної пари мідь-ZrNi(1-x)FexSn. Исследованы температурные и концентрационные зависимости удельного сопротивления, коэффициента термо-ЭДС, магнитной восприимчивости, а также энергетические характеристики ZrNi(1-x)FexSn в диапазонах, Т = 80 ? 380 К, х = 0 ? 0,20. Определены температурные зависимости термо-ЭДС термоэлекрической пары медь-ZrNi(1-x)FexSn. The temperature and concentration dependencies of resistivity, thermopower, magnetic susceptibility and also power descriptions of ZrNi(1-x)FexSn semiconductor in ranges, T = 80 ? 380 K and x = 0 ? 0,20, respectively were investigated. Dependence between thethermopower Cu-ZrNi(1-x)FexSn was experimentally ascertained.

Дослідження термоелектричного матеріалу ZrNi(1-X)FeXSn / В. Ромака, Ю. Стадник, А. Горинь, А. Лагун // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2008. – Випуск 69. – С. 102–107. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review