Інвестиції в Україні: стан та проблеми залучення

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Висвітлюється реальний стан інвестиційної діяльності та проблеми залучення інвестицій в Україні. Розглядаються актуальні, науково-практичні рекомендації щодо покращання механізму інвестиційних процесів. The real condition of investment activity and problems of attraction of the investments in Ukraine is covered. The recommendations concerning improvement of the mechanism of investment processes are considered urgent, scientific - practical.

Вівчар О. Й. Інвестиції в Україні: стан та проблеми залучення / О. Й. Вівчар // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 384 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 239–242. – Бібліографія: 5 назв.