Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто проблеми, які виникають під час здійснення безготівкових розрахунків в Україні, а саме проблема прискорення платежів. Розглядаються можливості 'її вирішення шляхом застосування нових систем розрахунків- Інтернет-банкінгу та MoneyGram. This article deals with the issue of payments by cash accounts improvement. New system of paying - Internet-banking and MoneyGram - are analysed and discussed as a possibility of solving existent problems.

Максименко C. B. Проблема прискорення безготівкових розрахунків та можливості її вирішення на сучасному етапі / C. B. Мксименко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 425 : Проблеми економіки та управління. – С. 172–174. – Бібліографія: 5 назв.