Соціальний світ як простір свободи в творчості Ганни Арендт

Thumbnail Image

Розглядається проблема свободи людини. Акцент зроблено на проявленні свободи в так званій “громадській сфері”. Подано короткий огляд концепції людини Ганни Арендт, звернено увагу на ствердження свободи в соціальному світі. Given article is dedicated to the problem of human freedom. The manifestation offreedom in so-called “public sphere” was specially emphasised. Brief examination of the conception of human and affirmation of freedom in the social world in Hannah Arendt’s understanding were given.

Слободянюк Л. М. Соціальний світ як простір свободи в творчості Ганни Арендт / Л. М. Слободянюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 498 : Філософські науки. – С. 73–77. – Бібліографія: 10 назв.

Endorsement

Review