Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

У статті розглянуто спосіб структурно-компонувального синтезу робототехнічного комплексу за критерієм мінімальних затрат електроенергії на виконання транспортних операцій. Наведено приклад вибору раціональної структури робототехнічного комплексу за цим критерієм. The way of the structural – layout synthesis of the robot-technical complex behind criterion of the minimal expenses of the electric power on performance of transport operations is described. The example of account is given.

Структурно-компонувальний синтез робототехнічного комплексу за енергетичним критерієм / С. Мазепа, А. Куцик, В. Ткачук, Р. Дубовський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 418 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 107-112.