Ідентифікація автомобільних бензинів за параметрами імітансу

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Запропоновано концепцію ідентифікацію автомобільних бензинів, що забезпечує оперативність контролю. Сформовано вимоги до базових зразків та описано практичну реалізацію ідентифікації автомобільних бензинів. Предложена концепция идентификации автомобильных бензинов, что обеспечивает оперативность контроля. Сформированы требования к базовым образцам и описано практическую реализацию идентификации автомобильных бензинов. The conception of identification of car petrol is proposed. The very identification ensures the control drive. Demands of basic samples and condition of practical realization of car petrol identification are formed.

Плахтій Н. Ідентифікація автомобільних бензинів за параметрами імітансу / Назар Плахтій, Євген Походило // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2009. – Випуск 70. – С. 182–184. – Бібліографія: 5 назв.