Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянута задача ідентифікації у вигляді інтервальних моделей. Проаналізовано їхні властивості для насиченого експерименту. Для лінійної факторної моделі побудовано алгоритм послідовного планування експериментів за критерієм мінімізації максимальної похибки прогнозування інтервальної моделі. The problem of identification by the way of interval models is considered. The analysis of their properties for saturated experiment is presented. For the linear factor model an algorithm of a sequential design of experiments is given. The algorithm was created by minimization criterion of a maximum error of interval model prediction is constructed.

Дивак М. Використання властивостей інтервальних моделей в задачах послідовного планування оптимальних експериментів / М. Дивак // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 418 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 53-58. – Бібліографія: 6 назв.