Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто питання формування підсистеми контролінгу інноваційної діяльності як засобу реалізації інноваційного потенціалу підприємства. Систематизовано теоретичні знання у сфері контролінгу інноваційної діяльності, що сприяє розвитку концептуальних та методичних засад його впровадження та функціонування на вітчизняних підприємствах. The problems of formation of innovative activities controlling subsystem as the instrument of enterprise innovative potential realization are considered in the article. The theoretical knowledge in sphere innovative activities controlling are systematized that supports the development of conceptual and methodical principals of its implementation and functioning at the domestic enterprises.

Контролінг, контролінг інноваційної діяльності, інноваційний розвиток підприємства, Controlling, innovative activities controlling, enterprise innovative potential

Панас Я. В. Контролінг інноваційної діяльності як засіб довготривалої конкурентоздатності організації / Я. В. Панас // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 640 : Проблеми економіки та управління. – С. 362–366. – Бібліографія: 7 назв.