Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проаналізовано існуючі класифікації автоматизованих інформаційних систем, виявлені їхні переваги та недоліки. Вдосконалена класифікація автоматизованих інформаційних систем, що ґрунтується на розроблених та обґрунтованих принципах, що дає змогу керівникам підприємств використовувати класифікацію для підтримки управлінських рішень у формуванні інформаційного забезпечення підприємства. We have analyzed existing taxonomies and found out the existent failings and advantages. The article proposes improvements of automated information systems taxonomy, which is based on offered and proved criteria, and allows enterprise managers to use classification for support management decisions in the processes of forming informative providing of enterprise.

Шпак Н. О. Класифікація автоматизованих інформаційних систем - інструмент підтримки прийняття рішень під час формування ефективного інформаційного забезпечення підприємства / Н. О. Шпак, Н. Б. Білоус // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 599 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 192–198. – Бібліографія: 10 назв.