Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено результати аналізу впливу первинних претворювачів та їх характеристик на ефективність попередньої обробки зображень, визначено принципи побудови оптоелектронних вимірювальних перетворювачів (ОЕВП), які уможливлюють здійснювати не лише перетворення оптичних сигналiв в електричнi, але i функції попередньої обробки iнформацiї, та проаналізовано основні особливості їх функціонування в складі первинного перетворювача. Analysis of primary sensor descriptions influencing on efficiency of the previous image processing are presented. Principles of optoelectronics informative sensors construction, which allow them make not only transformation of visual optical signals into electric but also functions of previous processing of information realize and the basic features of their functioning are determined.

первинні претворювачі, оптичні сигнали

Литвин І. С. Вплив первинних перетворювачів оптичного випромiнювання та їх характеристик на ефективність обробки зображень / І. С. Литвин // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 581 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. – С. 64–70. – Бібліографія: 7 назв.