Вплив праць Д. Донцова на український молодіжний рух та ідеологічне обгрунтування ним методів боротьби за державність в 20-30-х рр. минулого століття у подальшому вивченні історичних подій цього часу. The influence of Dontsov’s works on Ukrainian youth movement, as well as the ideological arguments provided by him, concerning the methods of struggle for the Ukraine’s statehood in 1920-30 th, dominale all furthes historical researeh related to this period.

Виздрик B. C. Вплив творчості Д.Донцова на формування національної свідомості молоді в першій половині XX ст. / В. С. Виздрик // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 431 : Держава та армія. – С. 64–68. – Бібліографія: 16 назв.