Особливості організування “внутрішніх” венчурів

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Пояснено особливості побудови організаційних структур управління інноваційною діяльністю, а саме особливості організування однієї із форм венчурного підприємництва - “внутрішнього” венчура; побудовані організаційні структури управління “внутрішніх” венчурів; запропоновані рекомендації щодо призначення керівників та найму персоналу ризикових відділів. The peculiarities of the innovative activity organization structures creation and one of the venture business forms - “domestic” venture organization are considered; the structures of the venture groups are built; the recommendations of the venture group manager assigning and approaches on the staff taking are offered in the article.

Литвин І. В. Особливості організування “внутрішніх” венчурів / І. В. Литвин // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 567 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 81–87. – Бібліографія: 8 назв.

Endorsement

Review