Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Здійснено оцінку помилок першого і другого роду, побудовано характеристики їхніх змін та визначено вірогідність автоматизованого контролю складових елементів гумусу в ґрунті. The estimation of errors of the first and second family is carried out, descriptions of their change and certainly authenticity of the automated control of making elements of humus are built in soil.

помилки першого і другого роду, елементи гумусу в ґрунті, first and second family is carried, elements of humus are built in soil

Поджаренко В. О. Оцінка вірогідності автоматизованого контролю складових елементів гумусу в грунті / В. О. Поджаренко, В. М. Дідич, О. М. Васілевський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 639 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 51–54. – Бібліографія: 5 назв.