Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розгорнуто особливості програмної реалізації підсистем для дослідження генетичних алгоритмів.Описано роботу,розроблено підсистеми і виконано аналіз її ефективності.The features of subsystems program implementation are considered for research of genetic algorithm.The work of developed subsystem is descrided and analyzed its effectiveness.

генетичний алгоритм, шаблон, genetic algorithm, template

Кривий Р. З. Розробка підсистеми для дослідження генетичних алгоритмів з використанням шаблонів / Р. З. Кривий, М. М. Лобур, С. П. Ткаченко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 651 : Комп'ютерні системи проектування. Теорія і практика. – С. 182–186. – Бібліографія: 2 назви.