Thumbnail Image

Подано інформацію про конструкцію монолітного плоского залізобетонного перекриття з ефективними вставками на одній з кутових частин перекриття на відм. +9,22 м стадіону на вул. Стрийська-Кільцева у м. Львові. The information on the design of flat reinforced concrete floor slabs with efficient inserts on the same floor of the corner lots at mark. 9.22 m side street Stryyska ring in Lviv.

монолітні перекриття, оптимізація, ефективні вставки, матеріалозбереження, monolithic floor, optimization, efficient inserts, materialsaving

Мельник І. В. Плоскі монолітні залізобетонні перекриття з ефективними вставками Південно-Західної частини стадіону на вул. Стрийська-Кільцева у м. Львові / І. В. Мельник, В. М. Сорохтей, Т. В. Приставський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2011. – № 697 : Теорія і практика будівництва. – С. 167–174. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review