Дослідження бетонів на безгіпсовому цементі за новою методикою

Проаналізовано деформації усадки зразків, які виготовлені з безгіпсового і звичайного портландцементу з добавками поташу і ЛСТ за удосконаленою методикою. Отримано значно більше нової та цікавої інформації про випаровування води і деформації усадки. The shrinkage deformations analysis of without plaster and usual portland cements with additives potash and SDB specimens by advanced technique was carried out. The new information of water evaporation processes and shrinkage deformations was received.

Бігун Г. Г. Дослідження бетонів на безгіпсовому цементі за новою методикою / Г. Г. Бігун, В. І. Хоржевський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 520 : Теорія і практика будівництва. – С. 3–9. – Бібліографія: 5 назв.