2022-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”
Lviv Politechnic Publishing House

Висвітлено проблеми розвитку інноваційного потенціалу промислових підприємств як теоретичного, так і практичного спрямування. Основну увагу зосереджено на розумінні сутності та на змістовому наповненні поняття “інноваційний потенціал промислового підприємства”. Розроблено стратегічну карту розвитку інноваційного потенціалу промислових підприємств з метою зорієнтувати їх менеджмент на розроблення і реалізацію стратегічних, тактичних і оперативних програм і проєктів та відповідних заходів, які спрямовані на модернізацію діючих виробництв. Обґрунтування запропонованої стратегії розвитку інноваційного потенціалу підкріплено результатами наведеного ретроспективного аналізу статистичних даних щодо організування інноваційної діяльності в Україні за 2000–2020 рр. Зроблено висновок, що вибір правильної стратегії інноваційного розвитку промисловості України стане рушійною силою прискореного розвитку національного господарства в умовах пришвидшеного науково-технічного прогресу.
The purpose of this study is to develop a strategy for improving the innovation of domestic industrial enterprises in modern conditions. The basis for solving this problem is a deep retrospective analysis of innovation in Ukraine in terms of investment sources and areas of expenditure on innovation of industrial enterprises.

прогрес, інновації, потенціал, проєктування, розвиток, модернізація, організування, господарювання, якість, конкуренція, результативність, ефективність, progress, innovations, potential, design, development, modernization, organization, management, quality, competition, efficiency, effectiveness

Петрович Й. М. Методологічне та інвестиційне забезпечення розвитку інноваційного потенціалу промислових підприємств / Й. М. Петрович, І. І. Новаківський // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Серія: Проблеми економіки та управління. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2022. — Том 6. — № 1. — С. 106–118.