Розроблення світловодних сенсорів для контролю високотемпературних процесів

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Описано конструкцію світловодного сенсора, призначеного для контролю процесів згоряння. Розглянуто основні проблеми, що виникають під час пуску котла. Визначено концепцію сенсора для вимірювань кількості вугільного пилу, що доводиться до пальника. Описана конструкция световодного сенсора, предназначенного для контроля процессов згорания. Рассмотрены основные проблемы, возникающие при запуске котла. Определена концепция сенсора для измерения количества угольной пыли, которое подводится к горелке. In this work the design of fiber light guide sensor for combustion process control is described. The basic problem, which arise at the time of a boiler starting process are considered. The design of the sensor is fixed for measuring of coal dust quantity, which is provided to the burner.

Розроблення світловодних сенсорів для контролю високотемпературних процесів / Вольдемар Вуйцік, Зенон Готра, Анджей Смоляж, Анджей Котира, Павел Комада // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2000. – Випуск 57. – С. 87–89. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review