Thumbnail Image

The present work demonstrates experience of use of modern informationcommunication technologies with the purpose of increase of a learning efficiency and administrative activity at the Poltava university of economy and trade on the basis of the system approach. У доповіді розглянуто досвід використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій з метою підвищення ефективності навчання та управлінської діяльності в Полтавському університеті економіки і торгівлі на основі системного підходу.

інформаційно-комунікаційні технології, ефективність навчання, системний підхід, information-communication technologies, learning efficiency, system approach

Система організації навчання в Полтавському університеті економіки і торгівлі за умов інтенсивного використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій / М. Рогоза, Є. Івченко, В. Божко, М. Недаєва // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 2-ої Науково-практичної конференції, 23–25 листопада 2010 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010. – С. 62–68. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review