Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведено математичну модель стартер-генератора газотурбінної електроенергетичної установки на базі явнополюсного синхронного генератора з безконтактним тиристорним збуджувачем. Модель дає змогу простежити за поведінкою стартер-генератора під час його роботи у характерних для практики режимах, з врахуванням найважливіших чинників, що впливають на електромагнітні процеси. Resulted mathematical model of starter-generator of the gas-turbine electroenergy setting on the base of salient pole generator with a noncontact thyristors exciter. A model enables to trace the conduct of starter-generator at his work in typical for practice regimes, taking into account major factors which influence on electromagnetic processes.

стартер-генератор, математична модель

Василів Р. К. Математична модель стартер-генератора газотурбінної електроенергетичної установки / Р. К. Василів // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 511 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 3-8. – Бібліографія: 2 назви.