Продуктивність праці в ринковій трансформації економіки регіонів України

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто найважливіший результативний показник - продуктивність праці. Проаналізовано сучасний стан цього показника, сформульовано чинники, які впливають на нього та забезпечують його підвищення. Проаналізовано ситуацію з продуктивністю праці, яка склалася в Україні. Проведено порівняння ситуації з продуктивністю праці з ситуацією щодо реалізації продукції в Україні. Визначено заходи, які сприятимуть підвищенню продуктивності праці. In article the major productive parameter - efficiency of work is considered. The analysis of this parameter’s modern condition is given, the factors influencing it and factors of its increase are formulated. The situation with efficiency of work, which presents at Ukraine, is analyzed. There is compared the situation with efficiency of work and with realization of production at Ukraine. There are indefinite some measures, which will be favorable for increase of work’s efficiency.

Півоварчук І. Д. Продуктивність праці в ринковій трансформації економіки регіонів України / І. Д. Півоварчук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 579 : Проблеми економіки та управління. – С. 223–227. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review