Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Стаття присвячена побудові математичних моделей елементів систем із постійними магнітами для керування вібраційними пристроями. Досліджена магнітна система елементів, визначені силові характеристики й оптимізовані габаритні параметри. Показано, що елементи систем із постійними магнітами найбільш повно задовольняють усі вимоги, що висуваються до елементів систем вібраційних пристроїв.

Чєрнишов М. М. Використання елементів систем з постійними магнітами у низькочастотних електромагнітних збуджувачах / М. М. Чєрнишов, О. В. Бояринцева // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 403 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 186–190. – Бібліографія: 8 назв.