Особливості ефективної роботи електронних бібліотек

Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто інформаційні системи, які використовуються в бібліотеках для удосконалення своїх процесів роботи. Наведено основні джерела інформації для електронних бібліотек. У роботі проаналізовано основні вимоги до електронних бібліотек щодо представлення інформації. Також у роботі розглянуто основні формати, які сьогодні використовують електронні бібліотеки для надання потрібної інформації користувачам. The article considered the information systems used in the libraries to improve their work processes. The basic sources of information for digital libraries were given. The paper analyzed the basic requirements for digital libraries about the presentation of information. Also, the major formats were considered in this article, which are currently used by digital libraries to provide relevant information to users.

електронна бібліотека, інформаційні технології, документи інформації, інформаційний пошук, electronic library, information technology, documents of information, information retrieval

Кунанець Н. Е. Особливості ефективної роботи електронних бібліотек / Н. Е. Кунанець, О. Б. Малиновський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2014. – № 805 : Інформаційні системи та мережі. – С. 420–425. – Бібліографія: 19 назв.