Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Об’єктом моделювання є вузол інформаційної мережі з комутацією пакетів, для якого розглядаються процедури, що відтворюють його функціонування в імітаційній моделі. Дослідженню підлягають варіанти адаптивних процедур вибору повідомлень на обслуговування із сукупності буферних запам’ятовуючих пристроїв. Представлено блок-схему розробленого алгоритму імітаційної моделі. Plant of simulation analysis is the assembly of an information network system with packet switching, for which the procedures are considered, which map its performance in imitative model. To probing are subject the variants of adaptive procedures of a choice of the messages on service from a set of buffer storage devices. The block-diagram of the developed algorithm of imitative model is submitted.

Волочій Б. Алгоритм імітаційної моделі для дослідження ефективності адаптивних процедур вибору повідомлень на обслуговування із сукупності БЗП у вузлах інформаційної мережі / Богдан Волочій, Андрій Шира // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 428 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 103–112. – Бібліографія: 3 назви.