Розглядаються шляхи функціонально-планувальної організації міського простору, що базуються на експлуатаційній, техніко-економічній, культурно-естетичній, екологічній цінності, з метою вирішення таких задач, як: раціональне розміщення транспортно-пересадочних вузлів в системі міста, їх внутрішня організація, архітектурно-композиційне рішення і благоустрій міського простору в зоні формування транспортно-пересадочних вузлів.

Щурова В. А. Шляхи формування ефективної функціонально-планувальної організації міського простору в зоні впливу транспортно-пересадочних вузлів / В. А. Щурова // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 505 : Архітектура. – С. 342–345. – Бібліографія: 3 назви.