Розкрито сутнісне значення терміну “трансакційні витрати”. Досліджено виникнення трансакційних витрат і їх вплив на ефективність виробничо-господарської діяльності суб’єкта ринку, ґрунтовно проаналізовано складові трансакційних витрат на прикладі Львівського ВАТ “КОНВЕЄР”. The essential value of the term "transaction expenses" is opened. It is investigated occurrence process transaction expenses and their influence on efficiency of industrialeconomic market subject activity, componens of transaction expenses on an example of Lvov Open Society "CONVEYOR" are in details analysed.

трансакція, трансакційні витрати, суб’єкт господарювання, структура трансакційних витрат, transaction, transaction costs, subject of menage, structure of transaction costs

Склярук Т. В. Аналізування впливу трансакційних витрат на ефективність виробничо-господарської діяльності суб’єкта ринку / Т. В. Склярук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 640 : Проблеми економіки та управління. – С. 196–202. – Бібліографія: 9 назв.